Anunțuri

Anunț public – PUG – ‘Elaborare Plan Urbanistic General’, propus a fi amplasat in comuna Pischia, jud. Timis

‘PRIMARIA COMUNEI PISCHIA, titular al planului PUG – ‘Elaborare Plan Urbanistic General’, propus a fi amplasat in comuna Pischia, jud. Timis, anunta publicul interesat ca, in conformitate cu H.G. nr. 1076/2004, planul se incadreaza in categoria planurilor si programelor care stabilesc cadrul pentru emiterea viitoarelor acorduri unice pentru proiectele care sunt prevazute in anexele nr.1 si 2 la H.G. nr.445/2009, necesitand efectuarea evaluarii de mediu.

Propunerile de reconsiderare a deciziei se pot face in scris la sediul APM Timis, Bv. Liviu Rebreanu nr.18 – 18A, in termen de 10 zile calendaristice de la aparitia anuntului.’

Anunțul poate fi descărcat aici:

sau vizualizat aici: