H.C.L. 19 din 15 martie 2023 privind participarea Comunei Pișchia la “Programul Național de Redresare și Reziliență, Componenta Cl5 – Educație – Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar și a unitatilor conexe” și aprobarea cheltuielilor legate de proiectul cu titlul “DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DE PE RAZA COMUNEI PlȘCHIA, JUDEȚUL TIMIȘ”

H.C.L. 19 din 15 martie 2023 privind participarea Comunei Pișchia la "Programul Național de Redresare și Reziliență, Componenta Cl5 - Educație - Dotarea cu mobilier, materiale didactice și echipamente digitale a unităților de învățământ preuniversitar și a unitatilor conexe" și aprobarea cheltuielilor legate de proiectul cu titlul "DOTAREA CU MOBILIER, MATERIALE DIDACTICE ȘI ECHIPAMENTE DIGITALE A UNITĂȚILOR DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR DE PE RAZA COMUNEI PlȘCHIA, JUDEȚUL TIMIȘ"